WAŻNY KOMUNIKAT


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 i wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi zachowania dystansu społecznego została podjęła decyzja o przeniesieniu obrad X Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Transplantacja komórek krwiotwórczych w leczeniu nowotworów układu chłonnego do przestrzeni wirtualnej.
Udział on-line w Konferencji jest bezpłatny i możliwy po dokonaniu rejestracji (szczegóły na stronie https://gradatim-sympozja.pl/2020poznan/) wyłącznie dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi w rozumieniu Ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6.09.2001r (t.jedn. Dz. U. 2008, nr45, poz 271 z późno. zm.)

Z związku z powyższym zostanie przygotowana specjalna platforma internetowa umożliwiająca uczestniczenie w obradach w czasie rzeczywistym. Uczestnicy będą mieli również możliwość zadawania pytań wykładowcom za pośrednictwem czatu. Specjalnie dla Państwa prezentowane wykłady zostaną zarchiwizowane i zalogowani uczestnicy będą mogli wysłuchać ich również w późniejszym terminie.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że uczestnictwo on-line wymaga utworzenia konta w systemie rejestracyjnym WebinariumGradatim i nie jest powiązany z dotychczasowym system rejestracji Państwa udziału w konferencjach tradycyjnych.

Więcej szczegółów będzie dostępne na stronie https://gradatim-sympozja.pl/2020poznan/ po 20 sierpnia 2020 r.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.
Zapytania prosimy kierować na adres: sctpoznan@gradatim-sympozja.pl

Łącząc wyrazy szacunku
Zespół Gradatim