Gradatim powstała w 2009 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi z zakresu organizacji konferencji, zjazdów, spotkań, sympozjów a także szkoleń i spotkań integracyjnych.

Nasze doświadczenie zdobyte podczas długoletniej pracy w organizacjach handlowych działających na rynku leków, wyrobów medycznych i aparatury medycznej pozwala nam zaproponować Państwu usługi dostosowane do potrzeb i wymagań szeroko pojętego rynku ochrony zdrowia. Praktyczna znajomość ustaw Prawo Farmaceutyczne oraz Prawo Zamówień Publicznych gwarantuje, że aktywności promocyjne zorganizowane przez nas będą zgodne z obowiązującym prawem i etyką biznesu.

Współpracując z wieloma obiektami konferencyjnymi i hotelowymi na terenie całej Polski jesteśmy w stanie zaproponować Państwu lokalizację i obiekt dostosowany do Państwa potrzeb i założeń budżetowych. Dzięki rozbudowanej sieci bezpośrednich kontaktów i własnych zasobów potrafimy charakter każdego spotkania dostosować do indywidualnych Państwa potrzeb i uczynić je niezapomnianym.


Grażyna Horowitz