REGULAMIN
UCZESTNICTWA

 

WAŻNY KOMUNIKAT


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 i wprowadzonymi obostrzeniami dotyczącymi zachowania dystansu społecznego Zarząd Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego podjął decyzję o przeniesieniu obrad 25. Jubileuszowej Konferencji Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego do przestrzeni wirtualnej.
Udział on-line w Konferencji jest bezpłatny i możliwy po dokonaniu rejestracji na stronie https://gradatim-sympozja.pl/ptn2020/ wyłącznie dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub prowadzących obrót produktami leczniczymi w rozumieniu Ustawy Prawo farmaceutyczne z dnia 6.09.2001r (t.jedn. Dz. U. 2008, nr45, poz 271 z późno. zm.)

Z związku z powyższym zostanie przygotowana specjalna platforma internetowa umożliwiająca uczestniczenie w obradach w czasie rzeczywistym. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań wykładowcom za pośrednictwem czatu. Specjalnie dla Państwa prezentowane wykłady zostaną zarchiwizowane i zalogowani uczestnicy będą mogli wysłuchać ich również w późniejszym terminie.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że uczestnictwo on-line wymaga utworzenia konta w systemie rejestracyjnym WebinariumGradatim i nie jest powiązany z dotychczasowym system rejestracji 25. Jubileuszowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego.

Więcej szczegółów będzie dostępne na stronie https://gradatim-sympozja.pl/ptn2020/ po 15 sierpnia 2020 r.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.
Zapytania prosimy kierować na adres: ptn@gradatim-sympozja.pl

Łącząc wyrazy szacunku
Zespół Gradatim