Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego pragnę zaprosić Państwa do udziału w IX Zjeździe Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2018 w Centrum Kongresowym Opera Nova w Bydgoszczy.

Jest to już drugi indywidualny Zjazd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka w ostatnich latach. Mamy nadzieję, że będzie on forum ożywionych dyskusji, ściśle i mniej ściśle naukowych, poświęconych genetyce człowieka. Jest nas mało, zarówno genetyków klinicznych, jak i laboratoryjnych genetyków medycznych, ale stanowimy Zespół. W toku dyskusji na pewno zrodzą się pomysły, które pomogą nam nadal rozwijać genetykę człowieka w Polsce, z poszanowaniem godności i integralności każdego człowieka i jego dziedzictwa genetycznego.

Po raz drugi spotykamy się w Bydgoszczy. Cztery lata temu, podczas VII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka, uroda Bydgoszczy była dla wszystkich niespodzianką. Mamy nadzieję, że zakątki grodu nad Brdą będą stanowić ponownie piekne tło dla koleżeńskich i przyjacielskich spotkań, nieodmiennie towarzyszących spotkaniom naukowym.

Zapraszamy!

Za Komitet Organizacyjny

Olga Haus


Patronat Naukowy


Katedra i Zakład Genetyki Klinicznej
Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu


Patronat Honorowy

Organizator